Go to Top

CharmLash – serum do rzęs

Kosmetyk pielęgnuje rzęsy, sprawia, że stają się one dłuższe i bardziej gęste. Jest to obecnie najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs! Efekty są zauważalne już w pierwszym tygodniu stosowania preparatu.

CharmLash Active Grow

Serum do rzęs:

CharmLash to pierwsze, polskie serum odżywcze oparte na najnowszych osiągnięciach kosmetologii. Nowoczesna receptura odżywki zawiera wysokoskoncentrowane surowce high-tech, które stymulują wzrost rzęs i zapewniają widoczny efekt już po 4 tygodniach stosowania.

W niezależnych badaniach aplikacyjnych, przeprowadzonych pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną, 98% osób stwierdziło, że ich rzęsy są zauważalnie gęstsze, dłuższe i mocniejsze! CharmLash nie zmienia barwy oka oraz nie uczula.

Jego ergonomiczne opakowanie i gęsta formuła, gwarantują łatwą i bezpieczną aplikację! Odżywka ma idealną konsystencję, nie spływa do oka. Efekty są zauważalne już w pierwszym tygodniu stosowania preparatu – rzęsy stają się grubsze i mocniejsze. Jest to wynik zatrzymywania wody oraz ich lepszego odżywienia.

Po 2 tygodniach: rzęsy wyraźnie grubsze, łatwiejsza aplikacja tuszu,

Po 4 tygodniach: widoczny efekt dłuższych rzęs,

Po 6 tygodniach: „rzęsy do nieba”!

linia_CharmLash


Sekret CharmLash to składniki aktywne:

Peptydy

Każdy z peptydów znajdujących się w organizmie człowieka ma inne zadanie. Te, zastosowane w produkcie CharmLash są przekaźnikami stymulującymi wzrost włosów. Sygnał przekazany do mieszka włosowego powoduje wzmożoną produkcję składnika budulcowego i wydłuża okres wzrostu włosa, skracając jego okres wegetatywny. Dzięki temu martwy włos jest szybciej zastępowany nowym. Peptydy zawarte w CharmLash wzmacniają strukturę włosa i hamują odparowywanie wody, przyczyniając się do zwiększenia jego objętości. Jest to pierwszy zauważalny efekt stosowania serum CharmLash u 97% badanych osób.

Biotyna (witamina B7)

Jest koenzymem wzrostu włosów. Naturalnie występuje w organizmie człowieka, a jej niedobór przyczynia się do osłabienia stanu włosów i paznokci. Dostarczona w serum CharmLash wzmacnia cebulki włosowe i opóźnia ich wypadanie.

D-pantenol (prowitamina B5)

Naturalny składnik skóry i włosów, niezbędny do ich prawidłowego funkcjonowania. Przy niedoborach witaminy B5 włosy siwieją szybciej, stają się porowate i matowe. D-pantenol zawarty w CharmLash, przekształca się w witaminę B5, tworzy film ochronny wokół włosa, nawilża go i zapobiega odparowywaniu wody. Ponadto jego właściwości łagodzące i odbudowujące naskórek, chronią delikatną skórę powiek przed podrażnieniem.

Witamina PP

poprawia mikrokrążenie, co przyczynia się do lepszego odżywienia cebulek włosowych. Spowalnia starzenie się włosa, a także stymuluje odnowę komórkową. Działa osłaniająco, redukując możliwość podrażnienia skóry.

Lecytyna

jest naturalnym składnikiem tłuszczowym komórek. Łatwo przenika w struktury naskórka i włosów, dzięki czemu regeneruje skład lipidowy rzęs, dodaje im objętości, elastyczności i blasku.

Olej sojowy

doskonale wzmacnia strukturę rzęs, nadaje im sprężystość i miękkość, odżywia także skórę powiek, hamując przed nadmiernym odparowaniem wody.

β-glukan

ma działanie łagodzące i przywracające odporność. Chroni komórki skóry przed uszkodzeniem i stymuluje ich odnowę. Beta-glukan jest częstym składnikiem maści aptecznych do stosowania na uszkodzoną skórę.

Polisacharydy

działają silnie osłonowo i nawilżająco, zarówno na rzęsy jak i na skórę. Naturalne polisacharydy pochodzenia roślinnego zastosowane w CharmLash są najwyższej jakości składnikami tego typu. Sprawiają, że nasada rzęs jest odpowiednio nawilżona, a rzęsy stają się elastyczne i pogrubione.

Linia preparatów CharmLash:

CharmBrow CharmLash Mascara CharmLash Eyeliner CharmGel

Produkty dostępne!

Zapraszamy do naszego sklepu:

Sklep CharmLash

Sklep Charmine Rose