Go to Top

Efekty

Badania aplikacyjne CharmLashbyły przeprowadzone na grupie kobiet od 25 do 78 lat. Towarzyszyła im stała kontrola dermatologiczna i okulistyczna.

Poznajcie efekty, jakie zapewnia CharmLash:


„Moje rzęsy nigdy dotąd nie były tak długie i gęste! Wystarczy delikatne muśnięcie ich tuszem, a oko jest idealnie podkreślone i nie potrzebuje już dodatkowego makijażu.”

Sylwia, 28 lat

„CharmLash® uratował moje rzęsy! Przedłużałam je u kosmetyczki przez wiele miesięcy, a kiedy postanowiłam zrezygnować, okazało się, że naturalne włoski są bardzo słabe. Dzięki kuracji serum mam jeszcze dłuższe rzęsy niż wcześniej! A co najważniejsze nie muszę już poświęcać tak wiele czasu i pieniędzy na comiesięczne zabiegi w gabinecie kosmetycznym!”

Gosia, 33 lata

„Już po tygodniu stosowania CharmLash® zauważyłam, że rzęsy wyglądają lepiej. Nie były jeszcze w prawdzie dłuższe, ale pięknie lśniły i łatwiej rozprowadzał się na nich tusz. Widoczne efekty we wzroście zaobserwowałam po około miesiącu aplikowania serum. Teraz stosuję odżywkę tylko kilka razy w tygodniu i wciąż zachwycam się moimi boskimi rzęsami!”

Ela, 58 lat

„Jestem typem niedowiarka, ale efekty mojej przygody z CharmLash® mówią same za siebie! Rzęsy są wyraźnie zagęszczone i znacznie dłuższe. Nawet mój mąż zauważył różnicę. To wręcz niesamowite co potrafi ten kosmetyk!”

Małgorzata, 29 lat

„Jestem alergiczką i wiele kosmetyków (zwłaszcza do oczu) mnie podrażnia. Bardziej niż braku efektu, obawiałam się więc reakcji alergicznej. Nic takiego jednak się nie pojawiło. Mogę spokojnie polecić CharmLash® wszystkim Paniom, które marzą o pięknych i długich rzęsach!”

Jadwiga, 65 lat

Rewelacyjna odżywka! Skuteczna i bezpieczna. Pierwsze widoczne efekty zaobserwowałam po ok. 2 tygodniach regularnego stosowania, a 4 tygodniach rzęsy były naprawdę znacznie dłuższe, gęstsze i ciemniejsze. Odżywka ma dobrą konsystencję, jest łatwa w aplikacji i co najważniejsze – nie uczula. Mam bardzo wrażliwe oczy, CharmLash nie spowodował żadnych podrażnień. Naprawdę “rzęsy do nieba“. Polecam.

Agnieszka, 50 lat

Sklep Charmine Rose