Go to Top

Pytania

1. Co sprawia, że serum działa?

Podstawą działania serum są  peptydy oraz witaminy. Pobudzają one naturalny proces regeneracji, przedłużają okres wzrostu i życia włosków. W wyniku lepszego odżywienia i zatrzymywania wody, rzęsy  stają się grubsze i mocniejsze.

2. Co się stanie, kiedy przestanę używać odżywki?

Rzęsy po osiągnięciu określonej długości wypadają i są zastępowane nowymi. Jeżeli więc  uważasz, że długość Twoich rzęs jest wystarczająca, ogranicz używanie CharmLash do 2-3 razy w tygodniu. Dzięki temu nowo wyrastające włoski wciąż będą odżywiane i  efekt „rzęs do nieba” zostanie podtrzymany.

3. Na jak długo starcza kuracja?

W sprzedaży dostępne są produkty o dwóch pojemnościach: 3,2 ml – wystarczające na kurację ok 5-6 miesięcy oraz 1,6 ml – na 3-miesięczną kurację codziennego stosowania.

4. Co robić, gdy serum dostanie się do oka?

CharmLash ma gęstą formułę, dzięki której odżywka utrzymuje się w miejscu aplikacji. Aby uniknąć podrażnień, nie używaj CharmLash®  bezpośrednio na rzęsy oraz na dolną powiekę. Dostanie się preparatu do oka nie powinno wywołać żadnych przykrych skutków. Gdyby jednak wystąpiło podrażnienie oka,  wystarczy przemyć je zimną wodą.

9. Jestem w ciąży. Czy mogę stosować produkt?

Jeżeli jesteś w ciąży, masz jakiekolwiek dolegliwości związane z oczami, jesteś w trakcie kuracji lekowej bądź wykryto u ciebie zmiany nowotworowe, przed użyciem produktu skonsultuj się ze swoim lekarzem.

11. Czy produkt był testowany na zwierzętach?

Prowadzenie eksperymentów na zwierzętach w związku z opracowywaniem kosmetyków jest w Europie zabronione. Laboratorium Charmine Rose - producent serum – przestrzega standardów europejskich i nie testuje produktów na zwierzętach.

Sklep Charmine Rose